logologo

Velosolex S3300, r.65, excelentní originál, velmi vzácný typ

Moto na prodej  >  VeloSolex
 
Cena:
77 000 Kč
Mám zájem
Dostupnost:
Prodáno
 
Země původu: Francie
Rok výroby: 1965
Stav exponátu: Původní
Počet kusů exponátu: 1
Počet exponátů ve stejné kategorii: 4
 
Informace o exponátu
Velosolex S3300, r.65, excelentní originál, velmi vzácný typ
 
P.S. Vlastnit  Velosolex není samozřejmost, ale výsada, vyjímečnost  a dobrý vkus. Ten kdo již má Velosolex je tím šťastnějším člověkem na této planetě. Kdo nemá Velosolex, jakoby nebyl..... :-). Muzejní exponát  Zakoupeno od 1.majitelky ve Francii!!! (posledních 20 let byl Velosolex pouze vystaven a každý rok ježďen velice sporadicky - jen na srazy těchto legendárních motokol!!!). VELMI VZÁCNÝ MODEL !!! MODEL S3300 - vyráběl se pouze 3 roky. Jedná se o tzn. mezityp !!! Je to 1."hranatý model".1. model s obdélníkovým světlem. Předchůdce modelu S3800 !!!  Nádherný originál. Nádherný původní stav. Motokolo bylo ve své době prodáno dobovým prodejcem: H.COLLARD, 42 RUE DE GAULLE, ST. ETIENNE, FRANCE. Etikety tohoto prodejce jsou z obou stran rámu a jsou krásně zachovalé.K motokolu patří originál - "malý" návod k obsluze z roku 1965.
Legendární francouzské motokolo VELOSOLEX TYP S3300 z roku výroby 1965. Plně funkční, překrásný originál. Nadstandardní příplatková výbava dělá tento vzácný kousek vyjímečným: chromovaný orig. zvonek AFA, chromované dobové zrcátko, chrom. ochranný rám motoru,chrom."viněta" na popis, či jméno majitele,  držák plechovky + orig. plechovka BP SOLEXINE, 2 dobové brašny zn. CHAMROUSSE (Made in France), dobové nářadí, "malý" návod k obsluze. Nádherný černý lak vč. zlatých linek. Špičkové chromy. Pneumatiky Michelin - Made in France, ráfky RIGIDA Chrolux  - Made in France.. Plasty lesklé, čisté, neponičené. Etikety "Velosolex", "BP Solexine", "Frabrique France" i na" předepsaný tlak v pneu" krásně zachovalé.  Sedlo original Pryma-Transat.
Velosolex startuje na šlápnutí a jede excelentně. Motor běží nádherně a potichu. Obě světla svítí, přední samozřejmě žlutě francouzsky. Motokolo  v super stavu, motokolo bez dalších investic. Motokolo do "obýváku" :-).
Překrásný plně funkční originál z roku 1965 - VELMI VZÁCNÝ MODEL S3300 - SUPER STAV !!!
Pozn. velmi mnoho fotografií . Ve skutečnosti je Velosolex ještě krásnější !!!
VELOSOLEX JE LEGENDA LEGEND !!!