logologo

Motoconfort Le Champion, 75, Vitus, krásný originál

Moto na prodej  >  Bicykly - jízdní kola
 
Cena:
Dohodou
Mám zájem
Dostupnost:
Prodáno
 
Země původu: Francie
Rok výroby: 1975
Stav exponátu: Původní
Počet kusů exponátu: 1
Počet exponátů ve stejné kategorii: 93
 
Informace o exponátu
Motoconfort Le Champion, 75, Vitus, krásný originál
 
Velmi hezký originál z roku 1975  !!!  Dámské jízdní kolo MOTOCONFORT Typ LE CHAMPION  - VITUS, SÉRIE LÉGÉRE SPÉCIAL DOUBLE BUTTED VITUS 172 . (Značka Motoconfort je o to zajímavější, že na trhu byla vždy menším výrobcem než zn. Motobecane, proto je nyní sběratelsky zajímavější a o malinko cennější. Tím vůbec nesnižujeme zn. Motobecane - jen píšeme o rozdílu obou značek......Na dnešním trhu moto-velo-veteránů, se spíše objevuje zn. Motobecane. Pořídit zn. Motoconfort je o malinko složitější, těžší  a dražší... )
Hezky zachovalá  původní barva stříbrná metalíza kombinovaná s červenými nápisy a linkami.
Vybavení a popis kola : všechny součástky - díly kola : kombinace ocel-dural-hliník.  "Lehčený"  rám VITUS "172".  Přední vidlice kombinace lak vs.chrom. Hliníkové páčky brzd CLB, hliníkové třmeny brzd MOTOBECANE, hliníkový představec řidítek PIVO s hezky zachovalými etiketami francouzské trikolory,  řidítka s nádherným gravírováním GUIDONS PHILIPPE FRANCE s černými omotávkami, přehazovačka , uchycení, přesmykač, páčky přehazovačky - vše HURET,  hliníkové páky šlapek TOURNEY, hliníkovo-chromované šlapky TOM 440 - Made in France s oranžovými odrazkami CIBIE , hliníkové ráfky zn. MAVIC - Made in France, hliníkové středy ráfků NORMANDY, rychloupínáky MAILLARD, celočerné pneumatiky DELI 700x28C - Made in France, sedlo VETTA,   "světle  zlaté" přídavné (snadno odjímatelné) plastové blatníky . Všechny nápisy i loga MOTOCONFORT jsou velmi hezky zachovalé . atd atd...(velikost 54). Velmi krásné dámské kolo.
Pozn. na posledních fotografiích je toto jízdní kolo MOTOCONFORT společně s "bratříčkem" stejného typu LE CHAMPION, ale zn. MOTOBECANE. Velmi hezká sběratelská dvojička.