logologo

Motoconfort Special Sport, 1975,, rám 1020...

Moto na prodej  >  Bicykly - jízdní kola
 
Cena:
Dohodou
Mám zájem
Dostupnost:
Skladem
 
Země původu: Francie
Rok výroby: 1975
Stav exponátu: Původní
Počet kusů exponátu: 1
Počet exponátů ve stejné kategorii: 100
 
Informace o exponátu
Motoconfort Special Sport, 1975,, rám 1020...
 
RADOST JEZDIT !!! Francouzské pánské sportovně-cestovní jízdní kolo od dobového prodejce jízdních kol a motocyklů ve Francii: MOTOBECANE - MOTO GUZZI, 4. AVENUE St. SAENS, 34500 BEZIERS, FRANCE. (etiketa tohoto dobového prodejce je na rámu a je hezky zachovalá).  MOTOCONFORT SPECIAL SPORT  -  BUILT WITH 1020 TUBES FORKS & STAYS,  z roku 1975. (Značka Motoconfort je o to zajímavější, že na trhu byla vždy menším výrobcem než zn. Motobecane, proto je nyní sběratelsky zajímavější a o malinko cennější. Tím vůbec nesnižujeme zn. Motobecane - jen píšeme o rozdílu obou značek......Na dnešním trhu moto-velo-veteránů, se spíše objevuje zn. Motobecane. Sehnat zn. Motoconfort je o malinko složitější, těžší  a dražší... ). Perfektní technický stav !!! Nádherně zachovalá původní  světlá zelená metalíza  kombinovaná s bílými nápisy a doplňky.
Vybavení a popis kola:  rám 1020..., velmi krásný tvar mufen, chromovaná řidítka (berany) s černými omotávkami a ukončením "M" - Motoconfort, chromovaný dobový zvonek,   hliníkové páčky brzd  , hliníkové brzdy Motoconfort s logem "M". Hliníkový představec řidítek ATAX, přehazovačka , páčka přehazovačky - vše zn. HURET. Dobová pumpička SKS. Chromovaný držák láhve - Made in France. Chromované šlapky LYOTARD 136R s oranžovými odrazkami CIBIE ,chromované klipsny CHRISTOPHE SPECIAL, kožené bílé řemínky CHRISTOPHE,  chromované páky šlapek NERVAR, chromované ráfky zn. RIGIDA Chromage Superchromix ,hliníkové středy ráfků ATOM, motýlky SOVA,  béžovoboké pneumatiky  MICHELIN "700x28C" (Made in France),  sedlo zn. FRECCIA ´D ORO. Všechny nápisy i loga MOTOCONFORT jsou hezky zachovalé .
Celkově: Velmi hezky zachovalé pánské jízdní kolo  MOTOCONFORT SPÉCIAL SPORT z roku 1975 !!!  Nádherný 47 let starý bicykl. Připraveno!! Špičkový technický stav!! RADOST JEZDIT !!! (velikost "54")