logologo

Motoconfort Sp.Sport Randonneur Luxe, 75,nádher.orig.

Moto na prodej  >  Bicykly - jízdní kola
 
Cena:
Dohodou
Mám zájem
Dostupnost:
Skladem
 
Země původu: Francie
Rok výroby: 1975
Stav exponátu: Původní
Počet kusů exponátu: 1
Počet exponátů ve stejné kategorii: 100
 
Informace o exponátu
Motoconfort Sp.Sport Randonneur Luxe, 75,nádher.orig.
 
Nádherně zachovalé ,  francouzské pánské jízdní kolo  MOTOCONFORT SPECIAL SPORT RANDONNEUR LUXE -  ( BUILT WITH 1020 TUBES FORKS & STAYS,) z roku výroby 1975 .  Kolo bylo dlouhodobě vystaveno v soukromém rodinném muzeu ve Francii.  ( Značka Motoconfort je o to zajímavější, že na trhu byla vždy menším výrobcem než zn. Motobecane, proto je nyní sběratelsky zajímavější a o malinko cennější. Tím vůbec nesnižujeme zn. Motobecane - jen píšeme o rozdílu obou značek......Na dnešním trhu moto-velo-veteránů, se spíše objevuje zn. Motobecane. Sehnat zn. Motoconfort je o malinko složitější, těžší  a dražší... ).
Velmi krásný původní  stav .  Nádherně zachovalá původní modrá metalíza  kombinovaná s bílými nápisy a doplňky.  Chromy špičkové !!  Nerezové prvky - špičkové!!!
Vybavení a popis kola:  krásné mufny, plastový znak Motoconfort na krku řidítek - krásně zachovalý,  chromovaná řidítka (berany) s černými omotávkami a ukončením "M" - Motoconfort,  chromovaný zvonek - Made in France,  hliníkové páčky brzd DIA-COMPE , hliníkové brzdy Motoconfort s logem "M". Hliníkový představec řidítek ATAX, přehazovačka , uchycení přehazovačky, přesmykač, páčky přehazovačky - vše zn. HURET. Hliníkové šlapky WECO  s oranžovými odrazkami  , chromované páky šlapek NERVAR, chromované ráfky zn. RIGIDA Chromage Superchromix ,hliníkové středy ráfků ATOM, motýlky SOVA,  béžovoboké pneumatiky  MICHELIN "700" (Made in France), , originál francouzská pumpička LAPIZE s logem "M" - Motoconfort, chromovaný zadní nosič s uchycovací gumou. Na nosiči velmi krásně zachovalá francouzská brašna, nerezové blatníky - špičkový stav, sedlo zn. SELLA ITALIA  (Made in Italy),  pod sedlem francouzská brašniča na nářadí zn. REYDEL .Světla i dynamo  zn. Soubitez/ Novilux. Všechny nápisy i loga MOTOCONFORT jsou excelentně zachovalé . Lak,  hliníkové součástky , chromy - to vše je  nádherně čisté, lesklé, nepoškozené, atd atd...
Velmi krásně zachovalé pánské jízdní kolo  MOTOCONFORT SPÉCIAL SPORT RANDONNEUR LUXE z roku 1975 !!!  Nádherný originální stav !!!  Nádherný 47 let starý bicykl. (velikost "57")