logologo

Talbot, 80. léta, nádherné dámské kolo

Moto na prodej  >  Bicykly - jízdní kola
 
Cena:
Dohodou
Mám zájem
Dostupnost:
Prodáno
 
Země původu: Francie
Stav exponátu: Původní
Počet kusů exponátu: 1
Počet exponátů ve stejné kategorii: 94
 
Informace o exponátu
Talbot, 80. léta, nádherné dámské kolo
 
MADE IN FRANCE!! Velmi vzácné - dnes již neexistující značka Talbot (1903 - 1995) !!! Nádherně zachovalé , zcela kompletní, francouzské dámské jízdní kolo  TALBOT (Simca) - Typ  GR25 z 80. let minulého století.
Nádherný původní stav . Původní velmi hezky zachovalá barva : světlá fialová perleť s černo-bílo-oranžovými doplňky a bílo-modrými nápisy TALBOT  .Chromy velmi krásně zachovalé !!! 
Vybavení a popis kola:  Celé kolo je elegantně sladěno do tří barev: světlé fialové, bílé a černé. Chromovaná řidítka s bílými rukojetěmi, černý dobový zvonek REICH (Made in France), chromované  páčky brzd s černým plastovým ukončením, hliníkové brzdy CLB , hliníkový představec řidítek ATAX , přehazovačka SIMPLEX ALPHA , uchycení přehazovačky,  páčka přehazovačky - vše zn.SIMPLEX, ovládaní přehazovačky je umístěno na krku řidítek, originál bílá dobová pumpička (Made in France), černé šlapky LYOTARD PL300  , chromované páky šlapek, chromované ráfky francouzské značky LYOTARD S.C. s gravírovaným ozdobným pruhem uprostřed , chromované středy ráfků, béžovoboké pneumatiky Deli "650" , chromovaný nosič, chromované blatníky, nádherně zachovalé bílé sedlo. Černé přední i zadní světlo SOUBITEZ. Černé dynamo SOUBITEZ.  Všechny nápisy i loga TALBOT jsou nádherně zachovalé . Plastový kryt řetězu v černé barvě se stříbrnou ozdobnou linkou,  štítek s výrobním číslem na rámu kola, atd atd
Pro sběratele. Pro majitele značek TALBOT a SIMCA !!! Nádherný originální stav !!! (velikost "50").
Pozn. na posledních fotografiích je toto dámské kolo TALBOT společně s pánským silničním kolem TALBOT. Obě kola jsou v nádherně zachovalých stavech. Krásná sběratelská dvojička.