logologo

Motobecane AV51 Mobylette, 1956, krásný originál

Moto na prodej  >  Zahraniční motocykly
 
Cena:
45 000 Kč
Mám zájem
Dostupnost:
Prodáno
 
Země původu: Francie
Rok výroby: 1956
Stav exponátu: Původní
Počet kusů exponátu: 1
Počet exponátů ve stejné kategorii: 8
 
Informace o exponátu
Motobecane AV51 Mobylette, 1956,  krásný originál
 
MOTOBECANE PANTIN TYPE AV51 MOBYLETTE  - Ateliers de la Motobecane. Francouzská elegance poloviny 50.let minulého století !!! 68 let staré, velmi hezky zachovalé, zcela kompletní, plně funkční, pojízdné motokolo v původním stavu s dobovou patinou od dobového prodejce motocyklů a motokol ve Francii: CYCLES-MOTOS, MOTOBECANE, MARCEL ROBIN, FRANCE.
Popis a vybavení motokola:  MOTOBECANE PANTIN Type AV51 MOBYLETTE z roku výroby 1956 , obsah motoru 49,9cm3. Původní zcela kompletní, pojízdný, plně funkční stav. Motokolo startuje na šlápnutí a jede velmi hezky. Motor běží hezky, světla svítí, brzdy brzdí, zvonek zvoní. Vše funguje tak, jak má !! Krásným dobovým prvkem je hliníkový štítek původního majitele motokola ve Francii (je umístěn na rámu). Chromovaná řidítka s černými "gripy". Chromovaný zvonek "M" - MOTOBECANE. Hliníkové nostalgicky otočené páčky brzd s logem "M" - MOTOBECANE. Bubínkové brzdy. Přední odpružená vidlice. Motokolo má zachovalé štítky jak na rámu, tak i na motoru. Všechna čísla samozřejmě souhlasí. Hliníkové nápisy MOBYLETTE  jsou zachovalé. Loga "M" - MOTOBECANE jsou na páčkách brzd, na zadním nosiči, na hliníkových ozdobných "lištách" na rámu, na víčku nádrže. Hnědé sedlo REYDEL - Made in France. Chromované ráfky RIGIDA - Made in France. Původní béžový velmi hezky zachovalý lak vč. červených linek - vše s dobovou patinou. Béžovoboké pneumatiky MICHELIN 600x50B - Made in France. Světla LUXOR/SOUBITEZ, přední světlo samozřejmě se žlutou francouzskou žárovkou, na zadním blatníku červená bezpečnostní odrazka. Chromované páky šlapek, 2 špalkové bílé šlapky ECLAIR - Made in France. Hliníková pumpička LAPIZE - Made in France. Původní velmi hezky zachovalé víčko nádrže s emblémem "M" - MOTOBECANE CASTROL SELF MIXING, na nádrži dobová etiketa s "návodem" na používání oleje CASTROL Self Mixing... atd, atd..
Celkově: téměř 70 let staré motokolo z poloviny 50. let minulého století v původním , velmi hezky zachovalém, plně funkčním zcela kompletním stavu !!! Znalci původních stavů ocení !!! Udělejte si radost. Veterán nikdy neztrácí na hodnotě . Při korektním a slušném jednání se nebráníme cenové dohodě.