logologo

Předchozí 1 ..  87 88 89 ..  668 Další

04.10.2019

VELOSOLEX TEAM TÁBOR využili minulý víkend k "provětrání" svých legendárních francouzských motokol VELOSOLEX. Cituji z dopisu některé pasáže od hlavního zakladatele VELOSOLEX TEAM TÁBOR a velkého srdcaře Honzy: Po loňském St.Tropez jsme projeli obě Ameriky a Mexiko (Česká republika) .Start byl ve městě Tábor.  Bylo úžasné počasí a nálada super jako vždy. Stroje bez přípravy šlapaly až k Brdům. Poté jsme  přejížděli od Velké Ameriky k Malé.
Malé  překvapení, zádrhel - administrativně byrokratický přišel při vjezdu do Karlštejna. Zástupkyně obce u závory prohlásila, že obec má schválený celodenní zábor silnice a bez zaplacení 100Kč za osobu nikdo za závoru nesmí. Nezajímalo jí, že chceme pouze projet na hlavní silnici. Ztratili jsme tedy nejméně půlhodinu objízdnou trasou přes kopce. Přesto jsme si všechno úžasně užili a dokonce jsme se na Malé Americe vykoupali. Poté jsem jeli  kolem Sedlčan domů. Úžasné vzpomínky a několik fotek a videí. A již cestou se zrodil nápad na příští rok - Maďarsko a objet Balaton !!!!
Tolik k letošní sezóně .
Pozn: náš dovětek: Pánové: naše MUZEUM VELOSOLEX je Vám vždy nakloněno a podporuje Vaše neskutečné aktivity na těchto legendárních strojích !!! Těšíme se na další Vaše fotky a vyprávění a samozřejmě budeme na našem webu informovat o Vaší cestě příští rok MAĎARSKO A OBJET BALATON!!!! Solexům zdar a jen vše dobré Vám - super partičce VELOSOLEX TEAM TÁBOR !!! Klobouk dolů !!!