logologo

Předchozí 1 ..  6 7 8 ..  854 Další

08.06.2022

JIŽ TUTO SOBOTU !!!
Dobrý den všem příznivcům motokol...........
Jako každý rok "propagujeme" našim kamarádům z jihočeského města Tábora : "Setkání historických motokol s benzínovým pohonem ve městě Tábor."
Letos se jedná již o  6.Setkání a termín bude 11.6.2022.
Pozvánka na tuto akci psanou přímo ředitelem akce Honzou, je zde:
Všechny příznivce a majitele historických motokol s benzinovým pohonem zve VeloSolex team Tábor k již tradiční vyjížďce. Cílem letošní trasy je zámek Červená Lhota, cestou budeme plnit připravené dovednostní i vědomostní úkoly. Po návratu do Tábora budou vyhlášeni 3 nejúspěšnější účastníci. Pro zájemce jsme připravili možnost setkat se již v pátek 10.6. v Autokempu Knížecí rybník, kde můžeme zajistit ubytování v chatkách, stanech nebo vlastním vozidle v příjemném prostředí. Těšíme se na vás a věříme, že si opět akci všichni užijeme.
Organizace akce: Setkání účastníků i hostů od 8:00 hod na parkovišti Domu s pečovatelskou službou Tábor-Čekanice, ulice U Školky, program od 9:00 hod, odjezd na vyjížďku 9:30 za aktivní podpory domácích seniorů.
VeloSolex team Tábor
Abychom měli čas pro vás akci dobře připravit, využijte náš e-mail velosolexteamtabor@seznam.cz a nahlaste nám svůj zájem o účast a hlavně požadavek na ubytování z 10.na 11.6.2022 co nejdříve.