logologo

Předchozí 1 ..  100 101 102 ..  1051 Další

03.06.2023

Dobrý den všem příznivcům motokol...........
Jako každý rok "propagujeme" našim kamarádům z jihočeského města Tábora : "Setkání historických motokol s benzínovým pohonem ve městě Tábor, 10.06.2023"
Důležité informace z Pozvánky na tuto akci psanou přímo ředitelem akce Honzou, jsou zde:
Přátelé, kamarádi, příznivci historických motokol s benzinovým pohonem, VeloSolex team Tábor pořádá v sobotu 10.6.2023 již 7.ročník setkání Motokola 2023. Letošní ročník bude zajímavý tím, že se pokusíme vytvořit rekordní účast strojů VeloSolex na jednom místě v ČR.
Abychom pro účastníky mohli akci dobře připravit, potřebujeme alespoň orientační představu, kolik nás celkem bude v pátek a v sobotu. Takže první úkol pro zájemce o akci je, že nám napište na mail nebo zavolejte. Samozřejmě pozvěte na naši akci všechny majitele historických motokol, které znáte a nemáme na ně kontakt. Tyto informace bychom potřebovali co nejdříve.
Sraz účastníků v sobotu 10.6. od 8 do 9 hodin bude na parkovišti Domu s pečovatelskou službou Tábor-Čekanice, ulice U Školky. Letošní trasa nás dovede k hradu Dobronice, kde bude zajištěn oběd pro účastníky. Pořadatelé zde pro nás  připraví zajímavé dovednostní úkoly a vědomostní test. Čeká nás tu i příjemné překvapení. Na zpáteční cestě přejedeme přes nádherný řetězový most u Stádlce a vyhodnocení celé akce proběhne na Žižkově náměstí v Táboře. Ukončení akce předpokládáme do 17 hodin. Tři nejlepší budou oceněni poháry vítězů a všichni účastníci obdrží pamětní list.
Zbývá již jen, aby nám přálo počasí a stroje šlapaly.
Těšíme se na všechny účastníky a fanoušky.

Za VeloSolex team Tábor
Honza
tel.: 602438371
email:velosolexteamtabor@seznam.cz